Všeobecné obchodní podmínky

Před použitím těchto webových stránek Přečtěte si pečlivě následující podmínky.
 
Používáním této webové stránky, včetně nákupu výrobků z této webové stránky, nebo klepnutím na okno oznamující, že jste přijmout nebo souhlasit s těmito podmínkami, dáváte najevo svůj souhlas s těmito VOP. Pokud nesouhlasíte s těmito podmínkami používání, mohl by si nechat tento web.
 
1. Rozsah
Tyto podmínky se vztahují na veškeré využívání našich webových stránek a nákupu výrobků prostřednictvím internetových stránek. Podle vašeho používání našich webových stránek nebo nákupu výrobků prostřednictvím internetových stránek, souhlasíte s obchodními podmínkami. Použitím naše webové stránky nebo odebíráním výrobků prostřednictvím našich internetových stránek, souhlasíte s tím, že dohody, oznámení, zveřejnění, která naše webové stránky poskytuje a dodává elektronicky splnění jakýchkoli zákonných požadavků, které tyto dohody, oznámení, zveřejněné mít písemnou formu.
 
2. objednávky
Zakoupením produktu pomocí naše webové stránky, představují na našich webových stránkách, že jste dospělý a že jste oprávněni provést nákup. Použijete-li naše webové stránky, jste zodpovědní za zachování důvěrnosti vašich přihlašovacích údajů.
 
3. Výhrady a výjimky
Produkty a ceny prezentované na těchto webových stránkách nejsou nabídkou k prodeji zboží - jsou reklamy dostávat nabídky. Ceny se mohou měnit bez předchozího upozornění a mohou se třeba změnit nebo zrušit poté, co byly předloženy prostřednictvím webových stránek objednávky. Naše webová stránka může být nutné kontaktovat zákazníky o cenových změnách nebo problémy s dostupností poté, co byla podána objednávka.
 
naše webové stránky si vyhrazuje právo na změnu cen a popisy pro produkty uvedené na webových stránkách kdykoli bez předchozího upozornění. si klade za cíl naše webové stránky, aby vždy prezentovat co nejpřesnější informace však Popis produktu nepřesnosti, typografické chyby a cen může dojít k chybám příležitostně. Takové chyby nalezené v specifikacích výrobků a ceny budou opraveny při objevení.
 
V takových případech se naše webové stránky si vyhrazuje právo odstoupit prezentovány produkty a zrušit nebo změnit příkazy, které zahrnují výrobky s nesprávnými popisů nebo cen. Je-li chyba v cenách je objevena poté, co byla podána objednávka, naše webové stránky se pokusí kontaktovat zákazníka ohledně pořadí.
 
Dostupnost 4. Výrobek
naše webové stránky se pokouší představit správné dostupnost všech produktů, ale může dojít k chybě někdy. Měli objednaný výrobek není k dispozici, bude naše webové stránky pokusí kontaktovat zákazníka a měnit pořadí, nebo objednávku zrušit a vydat příslušnou náhradu.
 
5. Dodávka a výhrada vlastnictví
Produkty objednané bude doručena na adresu uvedenou při zadání objednávky, a to buď prostřednictvím EMS nebo DHL. Souhlasíte s tím, že produkty objednané a zaslané na vás zůstanou majetkem našich webových stránek, dokud neobdrží v plné výši.