zuqiu_hn5

Real Madrid pracuje na udržení top 4 v La Liga

V 19. kole La Ligy včerejší Villarreal zvítězil 0: 1 nad Real Madrid, poprvé tým porazil Real Madrid na domácím souboji jejich soupeřů. na stadionu, který podporuje tým Dětské fotbalové dresy fanoušci jsou velmi smutní! Real Madrid pravděpodobně zaostává za prvními místem La Ligy s 19 body a lidé už mluví o tom, zda Real Madrid dokáže udržet top 4 umístění La Ligy.

La Liga právě dosáhla 18. kola a Real Madrid nebyl schopen soutěžit o šampionát La Ligy, což je pravděpodobně vzácné v historii La Ligy. Real Madrid se před šesti měsíci ponořil do různých ocenění a nyní je tým zcela zkažený. Co se stalo s Real Madridem? Pro většinu fanoušků Levné Dětské Fotbalové Dresy Real Madrid fanoušků také chtějí získat odpověď. Ve skutečnosti je možné odrazit výkon Cristiana Ronalda. Portugalci dosáhli v této sezoně jen 4 góly, což je zcela odlišné od jeho minulých údajů a cílová míra konverze je menší než obyčejný útočník La Liga. Ještě horší je, že ostatní hráči v týmu Real Madrid jsou v krizi stejně jako Cristiano Ronaldo, což je katastrofa pro Real Madrid, která se nyní musí vrátit zpět.

Realistický pádu Realu úzce souvisí s Cristiano Ronaldo a Cristiano Ronaldo se zdá být prokletý. Po 18 kolech La Liga, Cristiano Ronaldo celkem 94 výstřelů, ale zaznamenal pouze 4 góly, s mírou konverzní míry pouze 4,2%. Jako hráč týmu Real Madrid č. 1 je Cristiano Ronaldo zodpovědný za současný úpadek Realu Madrid. Nestal se jako záchranář Realu Madrid, jaký býval a manažer Parréy Zinedine Zidane měl také velkou zodpovědnost. Zdá se však, že vedoucí postavení v Realu Madrid nemá v úmyslu nahradit manažera. Podle zpráv z médií zasvěcenci v Realu Madrid stále podporují Zinedine Zidane, kromě špatného výkonu La Ligy, Realu v fotbalovém poháru Kinga a ligy šampionů. Výkonnost týmu je v pořádku. Navíc doufají, že Zinedine Zidane bude vést Real Madrid z dnešního stavu. Stejně tak doufám fanoušci, kteří hledají Dětské fotbalové dresy s potiskem . Naše webové stránky také poskytují fanouškům pohodlné fotbalové informace a nakupují online služby fotbalových košil, klikněte na odkazy pro více informací.

 

Real-Madrid-pracuje-na-udrzeni-top-4-v-La-Liga